Wspierają nas

W naszej gminie są ludzie i instytucie, którym nieobce są idee Fundacji aktywnySteszew.pl. Otrzymaliśmy i otrzymujemy wsparcie, które niezbędne jest w pracy każdej organizacji. Czasem są to pieniądze, czasem wiedza lub wykonanie jakiejś usługi. Wszystko jest dla nas i ludzi, którzy otrzymują pomoc od Fundacji niezwykle ważne! Dlatego jeżeli jesteś na tej stronie i nie chcesz pozostać w cieniu przeciętności, koniecznie napisz czym możesz wesprzeć działania Fundacji i dołączyć do grona naszych Przyjaciół.

Zapraszamy do działu Chcę pomóc.

Dotychczas wsparli nas:

FIRMA USŁUGOWA BIURO RACHUNKOWE E PIT

Nasza organizacja, tak jak każde poważne przedsięwzięcie, wymaga poważnego podejścia do spraw finansowych. Każdy rachunek, faktura czy paragon, musi być zapisany w księgach, oraz rozliczony, tak aby nikt nie miał wątpliwości, co dzieje się z funduszami, które zostają nam powierzone. To zadanie nie łatwe, tym bardziej, że wymaga ciągłego zaangażowania. Rolę osoby, która dba byśmy nie zginęli w labiryntach biurokracji jest Pani Monika Marciniak. Za poświęcony czas, oraz nieocenioną pomoc merytoryczną Dziękujemy!

Burmistrz Miasta i Gminy Stęszew, Pan Włodzimierz Pinczak

90px-POL_Stęszew_COA.svg

Od Pana Burmistrza otrzymaliśmy wsparcie w zakresie uruchomienia Fundacji. Jak wiadomo początki są trudne, więc pomoc i ciepłe słowo były dla nas na tym etapie wyjątkowo istotne. Otrzymujemy też stałe wsparcie w kontaktach z jednostkami samorządowymi, a wiedza i doświadczenie Pana Włodzimierza były, są i będą dla nas nieocenioną pomocą. Dziękujemy!

Państwo Hanna i Roman Dyba

Pan Roman Dyba to Przyjaciel naszej Fundacji, człowiek wielkiego serca, wspierający wiele inicjatyw społecznych i charytatywnych. Właściciel Przedsiębiorstwa Budowy Dróg ROMAN DYBA Sp. z o.o., wyróżnionego nagrodą „Przedsiębiorstwo Fair Play” przez Krajową Izbę Gospodarczą. Państwo Hanna i Roman Dyba uczestniczyli w spotkaniach założycielskich Fundacji aktywnyStęszew.pl oraz wspierają naszą działalność, a Pan Roman Dyba jest jednym z Fundatorów. Dziękujemy!

Rada Podziców przy Gimnazjum w Stęszewie

rada_rodz

Grupa wspaniałych ludzi, którzy poświęcają swój prywatny czas na pomoc w organizacji pracy naszego stęszewskiego Gimnazjum. Rada wsparła nas w sposób bezprecedensowy, ofiarując kwotę 1000zł, która stała się siłą napędową podczas procesu uruchamiania działalności Fundacji. Dziękujemy!

Zakład fotograficzny ABC Foto

abc-foto-logo

Sylwia i Leszek Książkiewicz to ludzie, którzy nigdy nie przeszli obojętnie obok nikogo, kto potrzebował wsparcia. Oczywiście nie zawiedli i nas. Bez wahania wyruszyli z aparatem w teren na poszukiwanie najpiękniejszych miejsc w naszej gminie. Dzięki ich pracy powstała biblioteka fotografii, z której korzystamy, wzbogacając wygląd naszej strony internetowej. Dziękujemy!

Pan Dariusz Czerwiński

logo_positiv_New

Jak każda szanująca się organizacja chcemy, aby ludzie o nas pamiętali. Jeżeli publikujemy dokumenty, strony internetowe lub filmy chcemy aby było nas widać, konieczne więc było stworzenie projektu loga Fundacji. Pan Darek poszedł jednak o wiele dalej i zamiast narysować znak graficzny, zbudował dla nas całą książkę identyfikacji wizualnej. To wspaniały dar, który otrzymaliśmy zupełnie za darmo! Dziękujemy!

Pani Joanna Ciechanowska Barnuś

Pani Joanna Ciechanowska Barnuś to aktywna Poznanianka, wieloletnia nauczycielka i autorka licznych programów edukacyjnych i społecznych. Radna Sejmiku Wojewódzkiego, współzałożycielka Stowarzyszenia „Razem dla edukacji” oraz Fundacji Obywatelki.pl, koordynatorka merytoryczna projektu Kuratorium Oświaty w Poznaniu „Nikogo nie zgubić, każdego rozwinąć”. Pani Joasia wspiera duchowo i merytorycznie nasze działania! Dziękujemy!

Znajdź swoje miejsce na tej stronie już dziś!