Chcę pomóc

Istnieje wiele sposobów, w jaki można wesprzeć działalność naszej fundacji. Każdy z nich jest ważny i potrzebny, więc prosimy, nie przechodź obok obojętnie i dołącz do grona naszych Przyjaciół!

Wysyłając pieniądze

To oczywiście z Twojego punktu widzenia najprostsza i najtrudniejsza forma wsparcia a dla samej fundacji nieoceniona. Najprostsza, bo wystarczy, że dokonasz przelewu. Najtrudniejsza, bo oddajesz część tego na co ciężko pracujesz każdego dnia. Dla dla osób chcących wspomóc nas w ten sposób mamy olbrzymią ilość szacunku i na pewno nie zapomnimy o Tobie!

Wystarczy, że przekażesz dowolną sumę na konto fundacji, w tytule przelewu dopisując na co chcesz przeznaczyć pieniądze. Jeżeli, nie masz konkretnego celu, po prostu napisz, „Dla fundacji”.

Nasz numer konta bankowego: 25 1090 1362 0000 0001 2947 2713 Bank Zachodni WBK SA, 6 O. w Poznaniu.

Poświęcając swój czas

W dziale Działamy umieszczamy informacje o projektach, które w danej chwili trwają lub, które chcemy uruchomić. Każdy projekt opisujemy także informacją o potrzebach, zarówno finansowych jak również w zakresie wiedzy i doświadczenia, pomocy technicznej wsparcia organizacyjnego jak również wykonawczego. Większość z rzeczy będzie kosztowało przede wszystkim Twój czas. Jeżeli więc posiadasz umiejętności i chęć pomocy koniecznie napisz do Nas. Dobrze wiemy jak cenny jest Twój czas, wiedza i umiejętności. To ważna waluta, bez której nic nam się nie uda, dla tego ten rodzaj pomocy, tak niezwykle ważny!

Jeżeli chcesz wspomóc, którykolwiek z naszych projektów koniecznie napisz na adres kontakt@aktywnysteszew.pl, lub przyjdź na Klubu Aktywnych Przyjaciół Stęszewa, które odbywa się w każdy pierwszy pracujący poniedziałek miesiąca. Przeczytaj więcej o spotkaniach w dziale KAPS’la.