Posty napisane przez aktywnySteszewPL

Wielkopolska – Kraina Malowniczych Jezior

Wielkopolska – Kraina Malowniczych Jezior

Wielkopolska większości osób kojarzy się z Poznaniem, regionalnymi pyrami z gzikiem, czasem również innymi miejscowościami. Mało kto wie, że województwo to leżące w dorzeczu środkowej Warty wyróżnia się wyjątkowo ciekawym ukształtowaniem terenu, bogatą fauną i florą, a także licznymi jeziorami – jest ich ponad 1000! W Wielkopolsce znajduje się też Wielkopolski Park Narodowy, 12 parków […]

Garść wspomnień z Festiwalu Kobiet 2015

DSC_0296

Festiwal Kobiet 2015 już za nami. Było dużo pozytywnych wrażeń, dobrej energii, fascynujący goście i spora grupa żywo zainteresowanych uczestniczek. Wszystkim, którzy wsparli nasz Festiwal serdecznie dziękujemy. Do zobaczenia za rok!  

Festiwal Kobiet 22 marca 2015

festiwal kobiet

22 marca 2015 odbędzie się pilotażowa edycja Festiwalu Kobiet „Wiosenne Przebudzenie”! Festiwal jest promocją aktywnego i świadomego życia. Chcemy inspirować i wspierać kobiety w rozwoju osobistym. To nasza pierwsza fundacyjna impreza, trzymajcie za nas!  

Rusza nasza strona internetowa

Rusza nasza strona internetowa

Ruszyły prace nad naszą stroną internetową. Dzięki uprzejmości kolegów z zaprzyjaźnionych firm IT (ludzie od komputerów) już wkrótce będziemy mogli razem czytać i pisać przez Internet. Aby odwiedzić naszą stronę aktualnie trzeba kliknąć w link: http://www.aktywnysteszew.pl/wordpress Komentujcie i piszcie na adres mailowy kontakt@aktywnysteszew.pl.

Spotkanie organizacyjne

Spotkanie organizacyjne

Wczoraj (Czwartek 25 lipca 2014) odbyło się spotkanie osób wspierających naszą idee Nasz dział informatyczno-technologiczny przedstawił koncepcje nowoczesnej organizacji komunikacji Asia, zmieniła nasze myślenie i powiedziała jak tworzyć i finansować naszą działalność (Asiu, jeszcze raz olbrzymie DZIEKUJEMY!, to było wspaniałe i otworzyło nam oczy na świat!) Podpisaliśmy masę dokumentów, które Aneta tak pieczołowicie zbierała i […]